Training Service Lviv

Training Service Lviv – освітній проєкт: трансформаційні ігри, тренінги, воркшопи, лекції. 

Це не просто тренінги, кожен тренер, котрий їх проводить  ―  фахівець у своїй ніші, Тренер-фахівець допомагає пізнавати себе, оточення, розвивати в собі необхідні навички, розуміти себе та інших, ефективно використовувати власні ресурси, таланти та досвід. Внесок за участь у подіях проєкту є благодійним і скеровується організацією на один із поточних соціальних проєктів.

Ми працюємо з найкращими тренерами та коучами, психологами, лекторами. Наші тренери проводять заходи найрізноманітнішої тематики та напрямків. Це і майстер-класи, і тренінги, і лекції, і семінари, і вебінари. 

Йдемо в ногу з часом, тож багато заходів запускатимуться як в онлайн, так і в офлайн форматі. Ви можете також отримати фахові консультації у будь-кого з тренерів.

Training Service Lviv  ― це не школа, це проєкт про можливості, котрі відкриваються вам, це новий погляд, з нового ракурсу, це нові ви, тільки щасливі, успішні та реалізовані. Навчаючись, ви долучаєтесь до добрих справ та підтримуєте наші соціальні проєкти.

Наші тренінги

НАША КОМАНДА