«Просто так»

Місто повне вогнів, різнобарвних гірлянд, музики та передчуття свята.

Кожен складає  листа, щоб не забути про подарунки близьким. Кожен має отримати шматочок вашої любові, вашого тепла та уваги. Кожен…

 Та ми знаємо 640 самотніх стареньких з інвалідністю. У них немає нікого і їм потрібна ваша допомога. Пожертвувавши навіть найменшу суму, ви допоможете нам зібрати для них різдвяні продуктові набори, допоможете організувати для кожного з них подарунок, подаруєте турботу.

Здебільшого це люди пенсійного віку. Вони ходять з нами одними дорогами, у магазинах та аптеках, не завжди мають сміливість попросити їм матеріально допомогти, а почувши у відповідь величезну суму за життєво необхідні ліки просто чемно відмовляються від товару і йдуть у безвихідь…

Вони кинуті напризволяще долі, бо реальність жорстока — оплата комунальних послуг, суми яких сягають захмарності, недуги, які щодня турбують і які було б добре заліковувати “але та куди там, знову лікар складе список препаратів, що перевищать річний фінансовий ліміт пенсії”, а отримати робоче місце для пенсіонера тут і зараз, м’яко кажучи — не просто, це типу професійно не придатний. І залишається одне — чекати обабіч, дня, години… коли все завершиться…

На вулицях побільшало самотніх розгублених очей… і завдання кожного з нас — допомогти! Це елементарно просто — не оминути.

Ви можете стати героєм для цих людей ПРОСТО ТАК! Пожертвувавши кошти чи придбати все для необхідного продуктового набору. Часто наш вчинок може нічого не коштувати, а для когось може бути ціною в ЖИТТЯ.

Проект “Просто так” – спроба об’єднатися навколо добра та уваги.

Якщо кожен з нас у своєму листі до подарунків рідним додасть ще:

олію, рис,  “миколайчика” або пряник,  чи  зробити пожертву на рахунок організації (лише 50 грн.=горнятку кави), або  прийме  участь у благодійних майстер-класах –  і 640 самотніх стареньких з інвалідністю отримають трішки уваги.

Просто так. Від інших львів’ян. Напередодні свят.

 Організатори:Львівська Міська рада, Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування, ГО “Платформа трансформації”

https://www.facebook.com/graham.bell.platforma

Як це було минулого року дивіться за посиланням

Телефон для зв’язку: 067 332 15 00

Ви можете пожертвувати на цей проект будь-яку суму, але не менш 50 грн.