Genius Kids

Проект Genius Kids для дітей про українське мистецтво в доступній для дітей і цікавій, навіть дорослим, формі, а ще на спеціальній навчальній платформі, що важливо – з сурдоперекладом.

Що це за проєкт?

Проєкт Genius Kids про мистецтво для дітей, але впевнені, що він буде цікавий кожному. Кожному. Проєкт не комерційний.

Спільнокошт для нас, для проєкту — можливість сказати більше, залучити більше людей, розширити спільноту та впливати на формування світоглядних речей в суспільстві.

Мета проєкту — збільшити обізнаність дітей в українському мистецтві, познайомити з українськими художниками, техніками та стилями живопису, графіки.

Результатом проєкту буде навчальна програма та низка відео уроків з історії мистецтва та живописних технік для навчання в онлайн форматі, з додатковою опцією — сурдоперекладом.

А ще, ми хочемо поширити та розповсюдити програму серед організацій та структур, які працюють з дітьми з вадами слуху.

Чому ми це робимо?

Наша команда має досвід роботи з дітьми, власне, через мистецтво. В нашій команді чимало психологів, тож ми добре знаємо наскільки важливим і потрібним є вплив мистецтва та творчості на розвиток дитини.

Ми хочемо, щоб діти були щасливі. Ми мріємо, щоб вони вміли бачити прекрасний світ, вміли творити, знаходити рішення, проявляти свою креативність, щоб не втрачали свою самоідентифікацію. Ми хочемо, щоб українські діти знали українських митців. Знали, що генії бувають не лише за кордоном!

Що нас надихнуло?

Карантин показав, що бувають обставини, які обмежують людські можливості. Оскільки проєкт розрахований для онлайну, то не матиме кількісних обмежень користувачів. А ще, точно збільшить чисельність прихильників українського мистецтва, як в Україні, так і у світі. А це — ще більше можливостей для діток, відсутність кордонів та перешкод до навчання прекрасному.

Для чого? Сума, яку ми збираємо на #biggggidea необхідна, щоб почати створювати перші відео уроки та навчальну платформу для дітей. Ми плануємо не зупинятись, тож сподіваємось завдяки “Діти культури” та УКФ отримати дофінансування і запустити проєкт повноцінно, відзнявши всі лекції та відео проєкту.

А далі, маємо ще амбітніші плани, бо хочемо створити чимало інших навчальних програм для дітей: з математики, музики, анімації, дизайну, з вивчення мов, історії, навіть заняття з логопедії й все це з практичними завданнями та з супроводом педагога під час занять.

Зараз активно працюємо над залученням інвестицій. Віримо, що мистецтво варте уваги, а особливо українське мистецтво. Обіцяємо, що нудно не буде жодній дитині та жодному дорослому.

Підтримайте наш проект і вже зовсім скоро запрошуємо вас знайомитись зі світом українського мистецтва.

Ви можете підтримати цей проект