Проекти

Мета проєкту  ―  допомогти учасникам знайти себе та реалізувати в  професійному плані, знайти гідну роботу, підвищити кваліфікацію чи навіть перекваліфікуватись, а найважливіше  ― повірити в себе.

Дізнатись більше

Зареєструватись

Підтримати проєкт

Освітній проєкт: трансформаційні ігри, тренінги, воркшопи, лекції. 

Це не просто тренінги, кожен тренер, котрий їх проводить  ―  фахівець у своїй ніші, Тренер-фахівець допомагає пізнавати себе, оточення, розвивати в собі необхідні навички, розуміти себе та інших, ефективно використовувати власні ресурси, таланти та досвід. Внесок за участь у подіях проєкту є благодійним і скеровується організацією на один із поточних соціальних проєктів.

Дізнатись більше

Підписатись на розсилку анонсів подій проєкту

Підтримати

GENIUS KIDS

Проект Genius Kids для дітей про українське мистецтво в доступній і цікавій, навіть дорослим, формі, а ще на спеціальній навчальній платформі.

 

Ми впевнені, що він буде цікавий кожному. Проєкт некомерційний. Мета проєкту — збільшити обізнаність дітей в українському мистецтві, познайомити з українськими художниками, техніками та стилями живопису, графіки. Результатом проєкту буде навчальна програма та низка відеоуроків з історії мистецтва та малярських технік для навчання в онлайн форматі.

 

Дізнатись більше

Підписатись на розсилку анонсів подій проєкту

Підтримати

SMM для ГО

SMM для ГО  ― навчальний проєкт нашої громадської організації для інших громадських організацій. Реалізований за підтримки Львівської міської ради. Проєкт передбачає 8 навчальних відеоуроків та практичних домашніх завдань з базових діджитал-інструментів та основ роботи із соціальними мережами.

Дізнатись більше

Підписатись на розсилку анонсів подій проєкту

Підтримати

Стати учасником проєкту

Ми розуміємо з усією відповідальністю, що наше майбутнє – це наші з вами діти. Навички та знання, які вони отримають, формуватимуть їх як особистостей, впливатимуть на їхню успішність та самореалізацію. А ще ми, як і більшість батьків, розуміємо, що звичної шкільної освіти недостатньо для формування успішного майбутнього дитини. Тож працюємо над низкою проєктів для дітей та молоді, котрі розвиватимуть в них,  власне, ті скіли, що допоможуть сформувати якісне майбутнє, якісну кар’єру, якісний розвиток, взаємодію з оточуючими, які допоможуть впевнено крокувати у майбутнє.

Вже скоро…

Підписатись на нашу розсилку

Підтримати проєкт

Відео

ПРОСТО ТАК

Цей проєкт про добро, про самотність 640 стареньких, які потребують допомоги та нашої з вами підтримки. Здебільшого це люди пенсійного віку. Вони ходять з нами одними дорогами, у магазинах та аптеках, не завжди мають сміливість попросити їм матеріально допомогти, а почувши у відповідь величезну суму за життєво необхідні ліки просто чемно відмовляються від товару і йдуть у безвихідь…

Дізнатись більше

Підтримати проєкт

Підписатись на розсилку новин про події проєкту

Стати волонтером

Відео