«Просто так»

Цей проєкт про добро, про самотність 640 стареньких, які потребують допомоги та нашої з вами підтримки. Здебільшого це люди пенсійного віку. Вони ходять з нами одними дорогами, у магазинах та аптеках, не завжди мають сміливість попросити їм матеріально допомогти, а почувши у відповідь величезну суму за життєво необхідні ліки просто чемно відмовляються від товару і йдуть у безвихідь…

На вулицях побільшало самотніх розгублених очей… і завдання кожного з нас — допомогти! Це елементарно просто — не оминути.

Ви можете стати героєм 640 самотніх стареньких з інвалідністю. ПРОСТО ТАК! Пожертвувати кошти чи придбати все для необхідного продуктового набору. Часто наш вчинок може нічого не коштувати, а для когось може бути ціною в ЖИТТЯ.

Проект “Просто так” – спроба об’єднатися навколо добра та уваги.

Якщо кожен з нас у своєму листі до подарунків рідним додасть ще:

олію, рис, “миколайчика” або пряник чи зробить пожертву на рахунок організації (лише 50 грн.=горнятку кави), або візьме участь у благодійних майстер-класах, то 640 самотніх стареньких з інвалідністю отримають трішки уваги.

Просто так. Від інших львів’ян. Напередодні свят.

Організатори: Львівська Міська рада, Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування, ГО “Платформа трансформації”

https://www.facebook.com/graham.bell.platforma

Як це було минулого року дивіться за посиланням