Проекти

Work Service Lviv – Соціальний проект з працевлаштування. Проект ” Work Service Lviv ” – проект з працевлаштування! Вперше у Львові відкрився центр допомоги населенню в пошуку роботи. У часи економічної кризи такий проект просто необхідний. Фахівці беруть на себе всі обов’язки з підготовки кваліфікованих співробітників. Професійна команда нашого проекту дає людям шанс знайти роботу, своє місце в житті, повірити в свій успіх і домогтися результатів.

Дізнатись більше

Training Service Lviv – це не просто тренінги, це фахові тренери, які допомагають пізнавати себе, оточуючих, розвивати в собі необхідні навики, розуміти себе та інших,  ефективно використовувати власні ресурси, таланти та досвід. Це не школа, це можливості, котрі відкриваються вам, це новий погляд, з нового ракурсу, це нові ви, тільки щасливі, успішні та реалізовані.

Дізнатись більше

GrahamBell Kids (в розробці) 

Ми розуміє з усією відповідальністю, що наше майбутнє – це наші з вами діти. Навики та знання, які вони отримають формуватимуть їх як особистостей, впливатимуть на їхню успішність та самореалізацію. А ще ми, як і більшість батьків, розуміємо, що звичної шкільної освіти недостатньо для формування успішного майбутнього дитини.

Дізнатись більше